dlaczego ludzie zdradzają

Zdrada małżeńska. Jakie są pierwsze oznaki zdrady?

Porady

Zdrada? Z początku każdy uważa, że coś takiego nie istnieje. Z pozoru wszystkie związki są idealne. Wszystko wygląda doskonale, ale do czasu. W pewnym momencie związek wygasa, brakuje w nim uczucia, rozmowy. Pojawiają się pierwsze oznaki i objawy zdrady. Mąż wraca późno z pracy, nie przytula się lub żona przestaje być tak czuła jak kiedyś. Szacunek – doznanie, które kiedyś było na pierwszym planie zostaje zakopane pod ważniejszymi rzeczami takimi jak wyjście z przyjaciółmi na piwo, gry, imprezy itp.

Niestety, choć wydaje to się dziwne zdrady małżeńskie na ogół tak właśnie wyglądają

Pewnie zastanawiacie się dlaczego mężczyźni zdradzają, niestety nie da się tak łatwo opowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od konkretnego związku. Nie można jednoznacznie udzielić recepty na to jak kontrolować związek przed zdradą, a gdy ona nastąpi jak o niej zapomnieć. Życie to nie bajka, każdy dzień jest inny, każdy przynosi nowe okazje do poznania kogoś nowego. Wszystko ma swoje podłoża w psychologii. Romans to przecież kolejny związek, a ten niekiedy staje się ważniejszy od obecnego małżeństwa.

Należy z góry postawić sobie pytanie czy wybaczyłabyś zdradę?

Nie jednokrotnie rozmawialiśmy z ludźmi, którzy zdradzili. Często widzieliśmy zapłakane kobiety które przez pół życia żyły w zdradzie, zakłamane i oszukane. Są różne oblicza i objawy zdrady. Nie każda osoba jest w stanie wybaczyć zdradę. Część osób swoje poglądy opisała tutaj https://opowiadania-erotyczne.pl/najlepsze-sex-opowiadania-erotyczne/

Dużo zależy tutaj nie tylko od charakteru danej osoby ale również sytuacji rodzinnej. Jeśli w związku małżeńskim są dzieci, wówczas często robimy to (wybaczamy zdradę) dla nich.

Czy warto robić testy wierności?

Testy wierności to coś, co istnieje od wielu lat. Pozwalają one na wybadanie skłonności partnera do niewierności. Test wierności możemy przeprowadzić sami bądź z pomocą kolegi / koleżanki a nawet uwaga… firmy!. Istnieją bowiem na rynku specjalne firmy wyspecjalizowane w przeprowadzaniu testów wierności. To tylko pokazuje, jak ogromnym problemem teraźniejszości jest niewierność związkowa i małżeńska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *