A może by tak z psem do kawiarnii? Sprawdź ciekawe miejsce, które warto odwiedzić.

Lifestyle

Od jakiegoś czasu działa pierwsza kawiarnia „Pod psem i kotem”. Pierwsze takie miejsce powstało kilka miesięcy temu w Krakowie. To świetna wiadomość dla wszystkich opiekunów czworonożnych przyjaciół, którzy chcieliby wyskoczyć na kawę, czy lody ale nie bardzo mają z kim zostawić pupila albo zwyczajnie nie chcą tego robić.

Z czworonogiem można wejść do wnętrza kawiarni ale przygotowano też ogródek.

Przy stolikach wystawione są kojce, kocyki i poduszki. Także każdy, nawet najbardziej wymagający zwierzak, znajdzie coś godnego uwagi do relaksu i poleżenia. Każdy zwierzak ma do dyspozycji miseczkę z wodę, a i w menu są specjalne pozycje.

Powodzeniem cieszą się mięsne gryzaki, wołowe uszy i inne smakowite przegryzki. Jest też specjalny koszyk z zabawkami, gdyby pupil zaczął się nudzić może pobawić się np. grającą zabawką, piłeczką, kłębkiem nici, czy sztuczną myszką. Właściciele kawiarni, którzy są wielkimi miłośnikami zwierząt, łączą przyjemne z pożytecznym. W pokoiku obok zamieszkuje kilka kotów, które poszukują opiekunów. Dwa z nich znalazły już nowych właścicieli. Kolejne dwa czekają na swój szczęśliwy dzień. Całą kawiarnię, a jakżeby inaczej, zdobią zdjęcia psów, kotów, świnek morskich, a nawet chomików i jeży.

Każdy może przynieść do zawieszenia fotkę swojego zwierzaka. Jedna ze ścian poświęcona jest ogłoszeniom. Tutaj jest miejsce na wywieszeni apelu o pomoc w znalezieniu zguby, a także giełda sprzedaży niepotrzebnych już bud, kojców i zabawek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *